22.8 C
Скопје
5. јули 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Зел огромно парче дрво… Вакво нешто немате видено!

Креативноста може да се искаже на многу начини, а прво што ви паѓа на памет е сликање, боење…

Меѓутоа, овој човек сакал нешто специјално, нешто што на секој дом би му дало модерен изглед.

Погледнете го видеото и уверете се сами:

 by kucasnova