10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Собирала ролни од тоалет хартија. Она што го направила ќе ве воодушеви!

Повеќето од вас ги фрлаат ролните од тоалет хартија. Но, од нив може да направите навистина интересни работи.

Ви пренесуваме 10 фантастични начини да ги искористите и да направите уникатни декорации за вашиот дом.

Погледнете и споделете со пријателите:

by playchannel

Извор: Виреално