1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Уште ваков изум немате видено – погледнете како овие луѓе ги внесуваат дрвата

Дека мрзливите луѓе се покреативни кога станува збор за пронаоѓање генијални идеи покажува и ова видео.

Погледнете:

by vireality