22.8 C
Скопје
29. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Наследила куќа, а потоа во неа пронашла мистериозна кутија (фото)

Корисник на Imgur неодамна со своите пријатели споделил една навистина необична приказна.

Имено, неговата девојка пред неколку месеци ја наследила куќата. Откако почнала со реновирање, пронашла мистериозна кутија заклучена со катанец.

Погледнете што пронашле таму:

by coolPick