7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Овие фотографии се снимени неколку моменти пред да се случи трагедија!

Бизарните несреќи тешко се предвидуваат, било да станува збор за трагичен пад на авион или смрт на која и претходела човечка глупост – како снимање селфи на мост или во автомобил за време на вожња.

Модерната технологија ни овозможува да го фотографираме и документираме секој момент од животот.

На некои луѓе токму тие фотографии им биле последни во животот, а десет од нив можете да видите во видеото подолу: