Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : видео

Centar Свет Технологија Во тренд...

Хакери украле 60 GB податоци – објавија видео како потврда

M T
Тајванската компанија Acer е погодена од хакери. Хакерската група Disorden тврди дека украла 60 GB податоци од серверот на Acer во Индија и дека се...
Свет

(Видео) Српската полиција заплени 80 килограми марихуана и објави снимка од акцијата

M T
Полицијата во Србија заплени 80 килограми марихуана и објави видео од апсењето на 37-годишниот М.Р. кој е осомничен за неовластено производство и дистрибуција на наркотици....
Македонија

Видео: Премиерот Зоран Заев се поклони пред струмичани

CENTAR MKD
Премиерот Зоран Заев вечерва во спортската сала во Струмица се поклони пред струмичани, каде што се оддржува трибината на СДСМ наречена На Прав Пат....
Мозаик

Сопственичката „заборавила“ да го храни кучето! Кога спасувачите го нашле, им се скршило срцето (Видео)

CENTAR MKD
За жал, домашните животни не се во состојба да се грижат за себе како што тоа го прават дивите. Тие се припитомени и се ослонуваат...
Мозаик

Земал кофа во раце, а потоа седнал на грб на огромен крокодил. Добро обратете внимание што ќе се случи на 0:17

CENTAR MKD
Земал кофа во раце, а потоа седнал на грб на огромен крокодил. Добро обратете внимание што ќе се случи на 0:17! Крокодилите се едни од...
Мозаик

Мало момче не можело да ги задржи солзите на венчавката на својот татко, особено кога слушнало што му рекла невестата

CENTAR MKD
Преслаткиот 4-годишник Гејг не можел да ги задржи солзите кога неговиот татко, американскиот маринец Џошуа Њувил се оженил со Емили Лихан. Малечкиот Гејг добро се...
Мозаик

Трогателно видео: Мачката на која и пуштиле снимка од починатата газдарица ќе ве растажи

CENTAR MKD
Иако мачките не се сметаат за домашни миленичиња кои се „најдобри пријатели на човекот“, бројни се примерите каде токму мачките ја покажуваат љубовта и поврзаноста...
Мозаик

Пливала во езеро, а потоа доживеала изненадување на животот. Еве што се појавило покрај неа во водата (Видео)

CENTAR MKD
Пливала во езеро, а потоа доживеала шок на животот. Еве што се појавило покрај неа во водата (Видео) Замислете ситуација – пливате во вода и...
Свет ТОП ВЕСТИ

ВИДЕО: Снимка од извлекувањето на децата која ја замрзнува крвта – напнато до последна секунда

CENTAR MKD
Тајландската полиција објавила снимка која го покажува целиот напор на спасувачите и условите во кои работат. На снимката се гледа како нуркачите на нсилка ги...