12 C
Скопје
22. април 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » промена

Tag : промена

MeteoCentar Македонија Во тренд...

Следува драстична промена на времето – УХМР со најнови податоци

CENTAR MKD
Утре ќе биде Сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Голема промена на времето под...