23.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » метеоролошки податоци
МЕТЕОCENTARМАКЕДОНИЈАИЗБОР

Следува драстична промена на времето – УХМР со најнови податоци

CENTAR MKD
Утре ќе биде Сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Голема промена на времето под...