24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пролет
CentarЗдравје

Зајакнување на имунитетот: Овие 5 намирници треба да ги јадете до пролет

M T
Кога доаѓаат постудени денови, на телото му треба повеќе од оние намирници кои содржат витамини, особено витаминот Ц, кој е клучен за борба против вирусите...