31.8 C
Скопје
10. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » квалитет
Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Скопјани пијат вода со непроменет и висок квалитет повеќе од 60 години

CENTAR MKD
Хемиската лабораторија која функционира во рамки на Секторот за санитарна контрола при ЈП Водовод и канализација – Скопје, кој е всушност прва лабораторија во државата...