27.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Интервју ТОП ВЕСТИ

Китанова: Биди една меѓу еднаквите во енергетскиот сектор, не си поразлична од колегите од спротивниот пол

root_u0sbii7v
СИЛНА ПОРАКА ОД ПРЕТСЕДАВАЧОТ НА ОРГАНИЗАЦИСКИОТ ОДБОР НА „ЖЕНИ ВО ЕНЕРГЕТИКАТА 2018“ И УСПЕШЕН МЕНАЏЕР ВО ЕВН МАКЕДОНИЈА Даниела Китанова е претседавач на Организацискиот одбор...
Интервју ТОП ВЕСТИ

Интервју со Филип Манојловски ко-основач на Creative Hub

CENTAR MKD
Sky.mk денеска разговара со Г-дин Филип Манојловски, ко-основач на новиот бизнис и едукативен центар Creative Hub.   SKY.mk : Што е Creative Hub и како...