Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Кои се најгледаните прилози на Фчерашни новости!?

И додека тензијата за доаѓањето на папата Франциско расте, Фчерашни на барање на фановите одлучи да ја посвети оваа епизода на најгледаните прилози од четвртата сезона.

Кои прилози највеќе им се допаднаа на фановите и зашто, гледајте оваа недела со нов термин од 23 часот на Канал 5 телевизија.

error: Соддржината е заштитена.