Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Граѓаните во шок, среде бел ден четири лица се сексале во парк

Граѓаните на Кардиф биле во шок откако забележале дека среде бел ден во парк се сексаат четири лица.

Лицето кое ги снимило фотографиите го опишало настанот како оргии.

Фотографиите кои можете да ги погледнете ТУКА (на порталот Wels Online), а настанале во петокот попладне околу 17 часот во паркот Буте.

На фотографиите се гледа четворка која лежи на крпи под стеблата, а една жена помеѓу нив била целосно гола.

Во тренд…