Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Што ќе се случи ако запалите 100 пинг понг топчиња? (видео)

Во низата интересни тестови кои редовно ни ги пренесува овој Русин, се појави уште еден – овој пат со пинг понг топчиња.

Тој, имено, исекол на парчиња стотина мали пинг понг топчиња и ги запалил.

Така добил вистинска димна бомба. Погледнете го видеото: