15.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ставил цигла во машина за перење и ја поставил на трамбулина. Никогаш немате видено вакво нешто! (видео)

Ставил цигла во машина за перење и ја поставил на трамбулина. Никогаш немате видено вакво нешто!

Погледнете го овој вирален хит кој има повеќе од милион прегледи: