11.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Видела бремено девојче во парк. Кога стигнал таткото на детето, настанало поголемо изненадување

Mинувачите уживале шетајќи, се` додека не дошле до клупа каде седи бремено девојче.

Се` некако можеле да поднесат, но кога се појавил таткото на детето…. Останале избезумени.

Погледнете како тоа изгледало: