11.8 C
Скопје
24. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Полиција упаднала во вила на нарко бос и останала изненадена

Мексиканската полиција извршила рација во куќата на еден нарко бос.

Фотографиите кои ги објави, во најмала рака, ја шокираа јавноста.

Она што следи потсетува на холивудски филм. Сопственикот е осуден на долгогодишна казна, така што ветојатно веќе нема да може да ужива во луксузот…

Спонзорирано: