29.8 C
Скопје
26. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Се снимала додека возела сноуборд. Кога ја прегледала снимката за малку ќе паднела во несвест! (видео)

Сноубордерката Кели Марфи непријатно се изненадила кога го погледнала видеото кое го снимила додека се спуштала низ планина во Хакуби, Јапонија.

Имено, во позадина се појавила мечка и неколку пати се нашла во кадар.

Колку среќа имала сфатила дури откако го погледнала видеото: