1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Чопор бесни кучиња нападнале девојче. Внимателно погледнете што направил соседот!

Наредното видео ни доаѓа од Русија. Имено, едно девојче тргнало на школо, но одеднаш го нападнале чопор бесни кучиња.

Но, нејзиниот сосед реагирал на феноменален начин. Што би се случило само ако не реагирал соседот?!

Погледнете го видеото:

by coolPick