15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Слушнале чудни звуци кои доаѓале од дрво. Ништо не можело да ги подготви за она што го виделе!

Слушнале чудни звуци кои доаѓале од дрво. Ништо не можело да ги подготви за она што го виделе!

Два дена жителите во близина слушале чудни звуци кои доѓале од дрво. Кога конечно одлучиле да проверат за што се работи, биле вчудоневидени…