14.8 C
Скопје
1. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Ова куче е вистински пријател: Ги собира валканите чорапи, брише прашина… (ВИДЕО)

Се прашувате ли што прават кучињата кога се сами дома?

Ова куче времето го поминува така што извршува работи низ дома. Прво ги собрало валканите чорапи, па го наместило креветот…

Погледнете што друго прави ова неверојатно куче: