25.8 C
Скопје
26. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Одлични совети: Како да позирате за фотографии? (видео)

Мислите дека на секоја фотографија позирате лошо, па така избегнувате да бидете во кадри на прослави, родендени, венчавки…

Ви пренесуваме интересно видео после кое горди ќе ги споделувате сите фотографии на социјалните мрежи.

Имено, позирањето може да се научи. Погледнете го видеото, кое ги покажува правилата на држење…