11.8 C
Скопје
24. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Снимале удар на цунами, а сосема случајно забележале нешто што ќе ви ја заледи крвта! (видео)

Додека неколку луѓе во еден јапонски град снимале удар на цунами, нешто необично пролетало над водата во вид на бел чад, па исчезнало за неколку секунди.

Спорниот детал се наоѓа на 02:29 минута на видеото, а најдобро погледнете сами за што се работи…

Спонзорирано: