29.8 C
Скопје
26. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Истражувале напуштена психијатриска болница, па занемеле од страв кога го виделе ова! (видео)

Доколку некогаш наидете на напуштена психијатриска болница, бидете сигурни дека се работи за едно застрашувачко и веројатно проколнато место.

Во декември минатата година, двајца прилично храбри истражувачи, одлучиле да посетат една напуштена државна болница во Масачусетс во САД.

Погледнете што снимиле…

by ludodobola