10.8 C
Скопје
5. март 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Снимал девојка на мотор, но не очекувал дека ќе го сними и ова! (видео)

Спортистот и светски патник Мајк Свик признал дека оваа сцена од Тајланд е можеби најчудното нешто што го снимил во животот.

Имено, додека се возел на пат, Мајк видел една жена на мотор украсен со животински черепи. Одлучил да го извади телефонот и да сними видео, но она што го фатила камерата на мобилниот не го очекувал ниту на сон…

Погледнете за што се работи: