1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Што се случува кога куче ќе проба лимон? (видео)

Откако овој златен ретривер пробал лимон, почнал чудно да се однесува.

Погледнете ја неговата урнебесна реакција: