10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Момент на среќа: Овие животни конечно ја почувствуваа слободата! (видео)

Животните кои ќе ги видите на овие снимки биле дел од експерименти во лабаратории ширум светот.

Но, се чини дека конечно дошле нивните пет минути.

Конечно имале прилика да почувствуваат слобода. Погледнете!