10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Оваа жена почнала да копа огромна дупка… Кога сфатиле за што се работи, останале изненадени!

Секој уште на рана возраст учи дека треба да ги почитува постарите. Значи, кога ќе видите постара личност на која и треба помош, треба да и помогнете.

Но, што ако дознаете дека и помагате на постара личност во кривично дело? Овие луѓе учествувале во местенка која ги шокирала…

Погледнете и споделете со пријателите: