10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кумот со невестата, младоженецот со нејзините пријателки: Бизарно видео од свадба кружи на интернет (video)

На свадбите навистина може да се види се` и сешто.

Но, ова видео на кое се гледа бизарна игра на свадба, стана вистински хит на социјалните мрежи…

by coolPick