1.8 C
Скопје
11. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Uncategorized

Тренер на неверојатен начин спасил девојче од сигурна смрт!

Една млада 11-годишна гимнастичарка можела да доживее голема несреќа, доколку покрај неа не бил нејзиниот тренер, кој ја спасил во последен момент.
Погледнете што се случило: