10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Овој човек сам си вбризгува змиски отров! Кога ќе дознаете зошто, ќе останете без текст!

Стив Лудвин веќе 20 години прави нешто што на нормален човек не би му паднало на памет.

Тој во своето тело вбризгува змиски отров. Според неговите зборови, тој нема завршено медицинско школо, ниту пак е медицинкси „поткован“, но врз основа на некои свои истражувања открил дека коктелите од змиски отров обезбедуваат бесмртност.

Барем тој верува во тоа, а дали е така одлучете сами.