10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Кога ќе видите зошто ставила бетон во тетрапак, ќе го направите истото!

Девојките од популарниот Јутјуб канал „TheSorryGirls“ ви донесуваат фантастичен проект.

Се` што ви треба се помали пластични чаши и тетрапак од сок и млеко.

Крајниот резултат ќе ве воодушеви…