15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Мозаик

Генијално: Направил скриен кревет и двојно го зголемил просторот во собата! (видео)

Ви претставуваме одличен начин како да го искористите станбениот простор на најдобар можен начин.

Овој човек направил скриен кревет и двојно го зголемил просторот во собата.