15.8 C
Скопје
27. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ќе се смеете два дена: Најлуди сцени од свадби (видео)

Колку и да се трудите тој ден да биде совршен, некогаш работите едноставно тргнуваат наопаку.

Сепак, веруваме дека денес овие млади и тоа како се смеат на овие снимки.

Погледнете и уверете се сами: