10.8 C
Скопје
3. декември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Куче моли за прошка – видео кое ќе ви го растопи срцето!

Овој златен ретривер има и златно срце…

На видеото во прилог погледнете како се обидува да му се извини на сопственикот.