10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Еве колку е едноставно да ги направите сите овие облици во кафе

Еве како со помош на млеко, малку трпение и вежби, можете да го направите апсолутно било кој облик на врвот од шољата кафе.