16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Со стап вознемирувал анаконда. Она што следи на 00:29 секунда ќе ви ја заледи крвта!

Овој „генијалец“ во една река забележал анаконда која спиела. Одлучил да ја пробуди со стап…

Погледнете што се случило:

Спонзорирано: