6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

На оваа слика се гледа ужасно лице: Никогаш нема да ја погодите вистината за оваа фотографија!

Оваа фотографија наводно ја направила фирмата „Brown, Barnes and Bell Photographers“ од Ливерпул.

На прв поглед, делува како на сликата да се наоѓа лице на деформиран човек.

Мешутоа, фотографијата крие нешто друго, всушност многу поубаво.

Треба да ја ротирате сликата и ќе се појави слатко, мало куче кое спие…

Спонзорирано: