7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Хит на интернет: Погледнете како изгледа кога ракун ќе се направи „дрво“

Еден ракун стана хит на интернет. Тој упаднал во магацин со алкохол и се напил толку многу, што потоа не можел да оди.

Погледнете го урнебесното видео…