15.8 C
Скопје
18. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Имал лошо претчувство во врска со овој камион, па ја извадил камерата и го снимил ова (Видео)

Имал лошо претчувство во врска со овој камион, па ја извадил камерата и го снимил ОВА!

Имал лошо претчувство во врска со овој камион, па ја извадил камерата. Она што го снимил… НЕВЕРОЈАТНО!

Погледнете го видеото…