7.8 C
Скопје
26. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Се возел зад белото комбе, а потоа се случило нешто сосема неочекувано!

Се возел зад белото комбе, а потоа се случило нешто сосема НЕОЧЕКУВАНО!

Добро обратете внимание на 0:26 секунда…