Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : сопруга

Свет Showbiz

Макрон не може без својата сопруга повеќе од час и половина

M T
Најновата биографија на францускиот претседател Емануел Макрон открива нови детали за врската со неговата сопруга Брижит Макрон. Француската новинарка Гаел Чакалоф, која е блиска со...