12 C
Скопје
22. април 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » грантови

Tag : грантови

Centar Бизнис

Заев објави: Грантови и бесплатни лиценци за најпогодените бизниси

CENTAR MKD
Како дел од четвртиот пакет мерки, премиерот Зоран Заев објави дека најпогодените бизниси ќе добијат грантови и бесплатни лиценци. Грантови и бесплатни лиценци за најпогодените...