Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

СДСМ: Над 4.000 присутни на трибината во Струмица (фото)

Граѓаните на Струмица во огромен број вечерва дојдоа во спортската сала Парк. На граѓанската трибина „На прав пат“ присуствуваат над 4.000 граѓани, порачаа од СДСМ вечерва.

Линк до видео: https://www.youtube.com/watch?v=UW5z9C5Mg-o

Можеби ќе ве интересира

Субвенциите за купување на куќа или стан од 50.000 евра можат да стигнат до 20.000 евра: Целосен прирачник како да аплицирате за нов стан/куќа и да добиете субвенции

CENTAR MKD

СДСМ: Програмите на нашите кандидати за градоначалници го имаат најдоброто – важни и реално остварливи проекти за подобар животен стандард

M T

Прегазен пешак во Струмица

M T