Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Фчерашни на терен: Како помина прославата на една навивачка група

И оваа недела не ги пропуштајте единствените „Фчерашни новости“, од кои во 10 епизода од 4 сезона последни ќе дознаете:

– Ексклузивно: Граѓаните се подготвуваат за загадувањето

– Фчерашни на терен: Како помина прославата на една навивачка група

– Државата во тешки маки по зголемувањето на даноците

„Фчерашни новости“ – недела, 19:30 часот на Канал 5 телевизија и во живо на „Фејсбук“.

Во тренд…