16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Прво ќе помислите дека е луда, но кога ќе погледнете зошто го направи ова, ќе се растопите!

Прво ќе помислите дека оваа девојка е луда бидејќи се провлекува во толку тесен простор, но кога ќе видите зошто го направила тоа ќе останете без здив.

Таа слушнала звуци на беспомошно маче, па влегла за да го спаси…

Погледнете и споделете со пријателите:

Спонзорирано: