7.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ова куче застана пред црно „Бе-Ем-Ве“. Она што следи ќе ве насмее до солзи! (видео)

Кучето од следното видео не е како останатите кучиња. Ова куче сака музика и танц. Да, добро прочитавте.

Кога ова куче се нашло пред автомобил во кој свирела музика, направило нешто неверојатно.

Ќе ве насмее до солзи…

Спонзорирано: