13.8 C
Скопје
30. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Ниту еден човек досега не се осудил да ја изведе оваа песна. Жирито ова ќе го помни цел живот!

Викторија има само 13 години, но тоа не ја спречи храбро да зачекори на сцената на емисијата „Гласот на Русија“, каде одлучи да запее.

Избрала навистина тешка песна. Жирито било запрепастено…