16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Сакала да сними како бебето мрда во нејзиниот стомак, но ова не го очекувала

Сакала да сними како бебето мрда во нејзиниот стомак, но ова не го очекувала (Видео)

Секоја мајка ужива кога детето мрда во нејзиниот стомак, бидејќи тоа е знак дека детето е здраво и се е во ред со него…

Некогаш бебињата се силни и немирни, па може да се забележи на стомакот на мајката.

Но, ретко се гледа вакво нешто… Кога оваа мајка почувствувала дека детето се придвижува, инстиктивно го извадила мобилниот телефон и почнала да снима, но ова не го очекувала.

Погледнете…

https://youtu.be/PjM75co4EEo

Спонзорирано: