13.8 C
Скопје
31. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Изгледа како обична торта, но погледнете што се случува кога ќе се сврти! (видео)

Во продолжение погледнете ја неверојатната торта која ги заинтересира сите љубители на слатко.

Како е ова можно? Погледнете и споделете со вашите пријатели: